BİODONDURMA

1996 yılından bugünlere kadar katkısız ve organik meyvelerden dondurma üretimi gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Çıktığımız bu yolda hem fiziksel hem de dijitalde tüm müşterilerimize ulaşmaya, sağlıklı ve katkısız dondurmalar yedirmeyi amaçlıyoruz. Tüm bu süreçleri hijyen koşullarına dikkat ederek, en kaliteli malzemeleri kullanarak yürütmeye gayret gösteriyoruz.

Biodondurma.com olarak bizim tarafımızdan yaşadığınız bir sorun, memnuniyetsizlik vb. bir şey var ise hiç vakit kaybetmeden aşağıdaki iletişim adreslerimizden ya da iletişim formundan 7/24 bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Müşterilerimizin görüş ve önerileri işimizi daha iyi yapabilmemiz için çok önemli. Bizlere iyi ya da kötü görüşlerinizi beyan etmekten kesinlikle çekinmeyin. Hoşunuza gitmeyen her şeyi bize bildirerek, bunların düzeltilmesine katkı sağlayabilirsiniz.

Biodondurma olarak şimdiden teşekkür ederiz.

Müşteri Destek

Bizlere sorun, öneri ve görüşlerinizi iletişim bilgileri kısmından istediğiniz zaman iletebilirsiniz.

Sesli destek hattımız Pazartesi & Cuma 09:00 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

“Acaba bu formu doldurunca geri dönüyorlar mı?” diye kendinize soru sormamanız için iletişim formunu kaldırdık. WhatsApp hattından 7/24 destek alabilirsiniz!

GIDA ÜRETİCİSİ ADI VE ADRESİ

Ekinci Doğal Ürünler

Konak Mahallesi,
Uzun Cadde NO:34
Burdur/Gölhisar

+90 850 307 12 59
+90 531 880 46 53

iletisim@biodondurma.com

kurumsal@biodondurma.com